Sıkça Sorulan Sorular

Özkan Rent a Car Konya Araç Kiralama merkezimiz hakkında sıkça sorulan soruları aşağıda bulabilirsiniz.

En az kiralama süresi 24 saatir.

En az 2 yıl geçerli sürücü belgesine sahip olmak ve üst sınıf araç kiralamalarında en az 27 yaşında olma koşulları aranır.

 

Sigortaların geçerlilikleri, Trafik kaza, Hırsızlık ve Akol raporlarının ibraz edilmemesi ve/veya aracın alkol, uyuşturucu etkisi altında kullanılması ve/veya yasal hız sınırlarının aşılması halinde kendiliğinden ortadan kalkar. Cam, ayna ve far kırılması, lastiklerin yarılması ile kullanım hatalarından doğacak zararlar, sigorta kapsamı dışında tutulmuştur.

Özkan Rent a Car aracını kiralayan dışındaki 3. şahısların kullanımları, ancak sürücü belgesi ve kimlik belgelerinin Özkan Rent a Car yetkilisi tarafından kira sözleşmesine kaydı halinde mümkündür.

30 gün ve üzeri araç kiralama ihtiyaçlarınız için +90 544 882 22 63 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

 

GPS(Navigasyon cihazı) : Rezervasyon esnasında talep edilmesi halinde ek ücret karşılığında temin edilebilir.

OGS cihazı : Kiralama süresi boyunca 5 TL.hizmet bedeli karşılığında temin edilebilir. Kullanım ücretleri ayrıca tahsil edilir.

Bebek Koltuğu : Rezervasyon sırasında istenilmesi halinde ek ücret karşılığında sağlanabilir.

Teslim ve Bırakma : Özkan Rent a Car istasyonlarının bulundukları merkezlerde istenilen yere araç teslimi ve / veya bırakılması hizmet bedeli karşılığında sağlanmaktadır. Hizmet bedelleri  rezervasyon oluşturulurken görülebilmektedir. Özkan Rent a Car Araç Kiralama istasyonlarının bulunmadığı yerlerde km başına 1,00 TL hesaplanır.

Ödemeler geçerlilikleri Özkan Rent a Car tarafından kabul edilen kredi kartlarıyla yapılabilir. Seçilen ödeme türüne bakılmaksızın, yaklaşık kira bedeli araç teslimi sırasında tahsil edilecek, kesin hesaplama kira bitiminde yapılacaktır. Kira bedeline ek olarak kredi kartından araç grubuna göre değişen tutarlarda depozit amaçlı provizyon alınır.